סמילנסקי 12 ראשל"צ, טל: 072-3952850

לייעוץ והתאמת טיפול אישי

טיפול פפטידים (חומצת אמינו)

קו כוכבים

במשך שנים רבות נאבק עולם הרפואה והקוסמטיקה בנסיונות רבים ומגוונים למצוא פתרון קסם טיפולי לכל נושא הקמטים. עם הזדקנות האדם, עור הפנים הוא החלק הראשון שבו ניתן לראות קמטים. לרוב, קמטים ראשוניים יצוצו סביב גיל 35. נשים רבות יודעות לא מעט סודות וטריקים שיכולים לעזור ולשמור על עור הפנים צעיר יותר. בין היתר, חשיפה מתונה לשמש, סוגי מזון שונים והפסקת עישון. לא הרבה נשים יודעות שיש טיפולים מעולים המכילים פפטידים שיעזרו לעור שלהן לקבל מראה מתוח וצעיר יותר.

אז מה הם פפטידים?

בקצרה, פפטידים הם חומצת אמינו, ליתר דיוק, שרשרת קצרה של חומצת אמינו. כידוע, חומצות אמינו הן אבני הבניין של החלבונים. ישנו אזור בעור הנמצא בין שכבת הדרמיס לאפידרמיס והוא עשיר קולגן, למיניו, אלסטין, אפילוגרין ועוד קבוצות של חלבונים הבונים את התאים האלו. כאשר אנו מזדקנים, שכבה הביניים הזאת מתאפיינת בירידה בייצור סיבי הקולגן ויותר בעלייה של מפרקי קולגן. תפקיד הפפטידים הוא לעזור בייצור מוגבר של קולגן ואלסטין ועוד מרכיבים נוספים כדי לעזור לעור להשתקם.

לא רק לקמטים

נכון, טיפול פפטידים לרוב יתאים לטיפול בקמטים, אך מתאים גם לטיפול בעור רפוי, אקנה ואפילו תחליף לבוטוקס. הסיבה לשימושים המגוונים בפפטידים היא שהפפטידים משמשים באופן טבעי כחלק ממערך ההגנה של הגוף. למשל: כאשר יש דלקות מסויימות, הפפטידים משמשים כמתאמי הגנה בזמן הדלקת. כמו כן, מנטרלים ומגנים על הגוף מפני רעלנים שונים. לכן, טיפול זה יעיל מאוד.

שימוש נוסף שניתן לעשות בעזרת פפטידים הוא הבהרת העור. עור עם גוון לא אחיד וכתמים, נוצר בעיקר מפגיעה בייצור המלנין.  ישנם פפטידים מסויימים שיכולים לעורר חלבונים המסייעים בייצור מלנין ובכך עוזרים לעור להשתקם.

האם זה בטוח?

פפטידים נמצאים בהמון מוצרי קוסמטיקה. זהו אחד המרכיבים שתמיד תמצאו בכל מוצר שמטפל בקמטים, אך יש צורך להתאים את הטיפול הנכון ולהתאים את הפתרון הנכון לבעיה ספציפית. התחושה של טיפול זה היא לא שונה או מגרה יותר מטיפול אחר.

תוצאות ויתרונות:

טיפול פפטידים יספק עור בעל מראה צעיר ורענן. העלמת קמטים ברמה גבוהה ועמידות לאורך זמן. אז מה היתרונות:

  •  טיפול בטוח מאוד וללא תופעות לוואי.
  • תוצאות מדהימות בהעלמת קמטים.
  • מתאים לטווח גילאים רחב. כולל נשים בהריון.
  • מניעת הזדקנות מואצת של העור והגנה מפגעי מזג האוויר.
  • ללא הרדמה.

מי מבצע את הטיפול?

הטיפול מתבצע על ידי קוסמטיקאית פרא רפואית מומחית בעלת תעודות הסמכה.